menu główne

profilki

poniedziałek, 26 lutego 2018

Ananasniemamocnych - pierwszy rok BLOGATo już rok!

Wiele się przez ten czas zmieniło. Jeszcze więcej wydarzyło. Ostatnio odrobinę ucichliśmy, lecz nie oznacza to końca. Nic z tych rzeczy! Po prostu musieliśmy zająć się sprawami poza-podróżniczymi i zaplanować kolejne wyjazdy. Coś jest pewnie na rzeczy i prawdopodobnie dla odmiany… wkrótce znowu gdzieś wyjedziemy! 😃😃

Bloga zaczęliśmy pisać 26.02.2017. Czy żałujemy? A w życiu!

Nasz pierwszy post miał być tylko skromnym powitaniem, a okazał się być początkiem bardzo intensywnego i niesamowitego roku. Jakby tego było mało, nie kończymy naszej działalności, a raczej dzień w dzień walczymy, by się rozwijała (a my – oby – razem z nią).


Chcielibyśmy podziękować wszystkim wytrwałym, którzy… po prostu są z nami J

Obecnie pracujemy nad ogromną ilością ważnych kwestii. Kilka pojedynczych efektów już widać, a dużo więcej zmienia się na waszych oczach (w momencie publikacji posta możecie zobaczyć logo naszych Patronów Honorowych, Happiness Mode, po prawej stronie, a jeszcze 15 minut wcześniej go tam nie było). Cóż za ewolucja!

Happiness Mode

P.S. Nasze ostatnie treści może nie są bardzo egzotyczne, lecz nie dajcie się zwieść – to co robimy, to nie tylko „ładne zdjęcia z ładnych miejsc”. Postaramy się jednak zadbać o fajne widoczki i o każdą duszę pragnącą estetyki. Słowacja jest już na horyzoncie i będzie stopniowo pojawiać się w naszych mediach społecznościowych. My tymczasem lecimy ciężko pracować :)
Na razie! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz