menu główne

profilki

środa, 4 października 2017

The O2 (Londyn #6)


O czym jest ten post?

- o tym, czym jest The O2 Arena
- o tym, jak tam dotrzeć (jeśli np. macie bilety na koncert w tym miejscu)
- o jakichś szalonych statystykach
- o tym, że pisaliśmy o pewnej atrakcji turystycznej, która znajduje się w okolicy i NA PEWNO zaraz ZAPRAGNIECIE odwiedzić to miejsce. Najpierw KLIKNIJCIE, aby rozwinąć ten post i do dzieła!


A co to?

The O2 to arena, na terenie której odbywają się przeróżne wydarzenia kulturowe. Jest to jedno z największych tego typu miejsc na świecie. Aby podkreślić ten fakt, przytaczamy statystyki z 2016 roku, kiedy to sprzedano ponad 1 064 000 biletów na odbywające się tam koncerty. Aby jeszcze bardziej podkreślić fakt, iż O2 jest ogromne, dodajemy, że nowojorski Madison Square Garden „obsłużył” „tylko” 731 000 spragnionych muzyki osób. Reasumując – genialne koncerty tędy J


Jak tu dojechać?

- DLR’em. A dokładniej, to zapewne DLR’em z przesiadką. W zależności od miejsca, z którego jedziecie, może to być np. XàJubilee Line (wtedy wsiadacie tam, gdzie macie najbliżej, a wysiadacie na stacji North Greenwich).


Ewentualnie:
- Autobusem. Dojeżdżają tu: 129 i 108, a także inne, dla których jest to przystanek docelowy (ostatni na ich trasie):132, 161, 188, 422, 472 i 486.

Szalone koncerty

Jeśli chodzi o tekst, to nic tu nie ma, obejrzyjcie sobie fragmenty koncertów z tego miejsca.
Są poniżej:

Beyonce


Red Hot Chili PeppersGuns N' RosesNiesamowite!!! Emirates Airline Penisula – genialna kolejka nad Tamizą


Spodobały Wam się zdjęcia? Na bank! Przejdźcie do TEGO posta, tam podane są ceny przejazdu i wszystkie inne przydatne wskazówki. Nigdy nie używamy aż tylu wykrzykników, ale jest to coś równie warte zobaczenia, co London Eye (o którym tuż, tuż – czyli w weekend).

Miłego wieczoru! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz